Kontakti

Središnji državni ured za obnovu i stambeno zbrinjavanje
sjedište: Savska cesta 28, 10000 Zagreb
internet stranica: sduosz.gov.hr
e-mail: sduosz@sduosz.hr

MB: 04041186
OIB: 43664740219 

Za upite medija molimo kontaktirati glasnogovornika Središnjeg državnog ureda

Ivica Preskar, glasnogovornik
tel: (01) 6172- 524
fax: (01) 6184- 707
e-mail: press@sduosz.hr
 

Smatrate li da je neko pravo građana ugroženo nezakonitim ili nemarnim radom tijela državne uprave i tijela s javnim ovlastima, molimo, obratite se pučkom pravobranitelju na jedan od sljedećih načina;

  • dopisom na adresu Trg hrvatskih velikana 6, 10 000 Zagreb
  • putem elektronskom pošte na mail adresu info@ombudsman.hr
  • pritužbom putem obrazaca na internetskim stranicama www.ombudsman.hr


Kontakte Službi – Regionalnih ureda možete preuzeti i u digitalnom obliku.


Kabinet državnog tajnika
Nikola Mažar, državni tajnik Središnjeg državnog ureda

Dijana Cerovec, administrativna tajnica državnog tajnika
tel: (01) 6172- 577
fax: (01) 6184- 707
email: dijana.cerovec@sduosz.hr

Tatjana Vukobratović Spasojević, zamjenica državnog tajnika
tel: (01) 6172- 542, (01) 6172- 577
fax: (01) 6184- 707
email: tatjana.vukobratovic-spasojevic@sduosz.hr

Tanja Dasović, tajnica Kabineta državnog tajnika
tel: (01) 6172- 502
fax: (01) 6184- 707
e-mail: tanja.dasovic@sduosz.hr
Glavno tajništvo
Brankica Alujević Grgas, glavna tajnica
tel: (01) 6172- 550
fax: (01) 6184- 707
email: brankica.alujevic-grgas@sduosz.hr

Zvonimira Antolin-Patačko, voditeljica Službe za normativne akte, ljudske potencijale i uredsko poslovanje
tel: (01) 6172- 564
fax: (01) 6184- 707
email: zvonimira.antolin-patacko@sduosz.hr

Marijana Šperanda, voditeljica Službe za javnu nabavu
tel: (01) 6172- 515
fax: (01) 6184- 707
email: marijana.speranda@sduosz.hr

Petra Pleh Sršen, voditeljica Službe za informatičke poslove
tel: (01) 6172- 512
fax: (01) 6184- 707
email: petra.pleh@sduosz.hr
Sektor za pripremu i planiranje programa obnove i stambenog zbrinjavanja
Jasminka Grbac – Franić, načelnica Sektora
tel: (01) 4695- 722
fax: (01) 4695- 789
e-mail: jasminka.grbac-franic@sduosz.hr

Snježana Nemec, voditeljica Službe za planiranje i pripremu programa i projekata
tel:  (01) 4695- 786
fax: (01) 4695- 789
e-mail: snjezana.nemec@sduosz.hr

Marina Trošelj, voditeljica Službe za dokumentaciju i evidenciju
Tel: (01) 6172-554
Fax: (01) 4695-789
e-mail: marina.troselj@sduosz.hr
Sektor za provedbu programa i projekata
Marko Brajko, načelnik Sektora
tel: (01) 6172 -593
fax: (01) 6184 -707
e-mail: marko.brajko@sduosz.hr

Tomica Čavlek, voditelj Službe za provedbu programa obnove
tel: (01) 4695- 754
fax: (01) 4695- 789
e-mail: tomica.cavlek@sduosz.hr

Zvonko Balja, voditelj Službe za provedbu programa i projekata stambenog zbrinjavanja
Tel: (01) 4695-776
Fax: (01) 4695-789
e-mail: zvonko.balja@sduosz.hr
 
Sektor za međunarodne programe
Željko Božić, načelnik Sektora
tel: (01) 4695- 732
fax: (01) 4695- 789
e-mail: zeljko.bozic@sduosz.hr

voditelj Službe za regionalni program stambenog zbrinjavanja
Ana Ban, voditeljica Službe za smještaj osoba s odobrenom međunarodnom zaštitom

tel: (01) 4695- 703
fax: (01) 6184-707
e-mail: ana.ban@sduosz.hr
Sektor za upravne, sudske i imovinsko-pravne poslove
Mandica Zvirotić, načelnica Sektora
tel: (01) 4695- 822
fax: (01) 4695- 789
e-mail: mandica.zvirotic@sduosz.hr

Božena Barišić, voditeljica Službe za drugostupanjski postupak i statusna prava
tel: (01) 4695- 782
fax: (01) 4695- 789
e-mail: bozena.barisic@sduosz.hr

Vladimir Rems, voditelj Službe za sudske postupke i imovinsko-pravne poslove
tel: (01) 4695- 727
fax: (01) 4695- 789
e-mail: vladimir.rems@sduosz.hr
Sektor za gospodarenje i upravljanje nekretninama
Petar Mrkonjić, načelnik Sektora
tel: (01) 6172- 592
fax: (01) 6184- 707
e-mail: petar.mrkonjic@sduosz.hr

Ivanka Ivanić, voditeljica Službe za evidenciju i upravljanje nekretninama
tel: (01) 6172-562
fax: (01) 4695- 789
e-mail: ivanka.ivanic@sduosz.hr
Samostalna služba za financijsko-materijalne poslove
Nina Bakić, voditeljica Samostalne službe
tel: (01) 6172- 553
fax: (01) 6172- 590; (01) 6172- 707
email: nina.bakic@sduosz.hr
Samostalna služba za unutarnju reviziju
Tonka Goleš, voditeljica Samostalne službe
tel: (01) 6172- 568
fax: (01) 6172- 707
email: tonka.goles@sduosz.hr
Služba – Regionalni ured Petrinja
Gordana Valenta, voditeljica Službe-Regionalni ured Petrinja
Tel: (01) 6172-538
e-mail: gordana.valenta@sduosz.hr

Trg Matice Hrvatske 18
tel: (044) 523-463
fax: (044) 524-633
e-mail: petrinja@sduosz.hr
Služba – Regionalni ured Vukovar
Olajnica 19
Miroslav Kosanović, voditelj Službe
tel: (01) 6172-718
email: miroslav.kosanovic@sduosz.hr
Služba – Regionalni ured Knin
Prolaz bana Petra Zrinskog 4
Iva Gazibara, voditeljica Službe
tel: (01) 6172-693
email: iva.gazibara@sduosz.hr
Ispostava Zagreb – samostalni izvršitelj
Savska cesta 28
tel: (01) 6172- 538;
(01) 6172- 508
fax: (01) 6184- 707
e-mail: zagreb@sduosz.hr
Ispostava – Osijek
Europske avenije 10
tel: (031) 211- 665
fax: (031) 211- 977
e-mail: osijek@sduosz.hr
Ispostava Gospić – samostalni izvršitelj
Kaniška 15
tel: (053) 574- 190
fax: (053) 574- 191
e-mail: gospic@sduosz.hr​
Ispostava – Karlovac
Radićeva 27
tel: (047) 415- 460
fax: (047) 612- 752
e-mail: karlovac@sduosz.hr
Ispostava – Slavonski Brod
Trg I. B. Mažuranić 1/1
tel: (035) 443– 360
fax: (035) 400- 841
e-mail: slavonski-brod@sduosz.hr
Služba – Regionalni ured Zadar
Obala kneza Branimira 4e
Sandra Kaurloto, voditeljica Službe
tel: (01) 6172-682
email: sandra.kaurloto@sduosz.hr
Stalni izvršitelj Plaški
Vladimira Nazora 2
Uredovno vrijeme sa strankama je četvrtkom i petkom od 08:00 do 13:00 sati.
Samostalni izvršitelj Požega
Josipa Runjanina 1A
Uredovno vrijeme sa strankama je ponedjeljkom i petkom od 09:00 do 14:00 sati.
Samostalni izvršitelj Gračac
Park svetog Jurja 1
tel: (01) 6172- 683
email: zadar@sduosz.hr